socialmedia-tlo

Social Media

Popularność i różnorodność platform społecznościowych sprawia, że korzystanie z nich jest dla większości firm kwestią obowiązkową. Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych to nieodłączny element prowadzenia każdej działalności internetowej.  Media społecznościowe to nie tylko budowanie wizerunku, lecz również doskonałe narzędzie pozwalające dotrzeć do dużej ilości klientów. Platformy social media pozwalają nam na bezpośredni kontakt z nimi, co daje znacznie większe możliwości niż standardowe kanały marketingowe.

 

Proponujemy szerokie działania w zakresie prowadzenia stron na wielu portalach społecznościowych. Zadbamy o wizerunek Twojej firmy, dotrzemy do klientów zainteresowanych produktem/usługą, a finalnie przyczynimy się do rozwoju przedsiębiorstwa.

  • Czy wiesz, że 90% internautów każdego dnia korzysta z mediów społecznościowych. To są Twoi potencjalni klienci, dlatego dbamy o to, aby komunikaty docierały do odbiorców dokładnie tam, gdzie powinny. Komunikację opieramy na kreowaniu treści, które wyróżnią się na tle konkurencji.

  • Social media to kluczowy element obsługi klienta. Pozwala zmniejszyć dystans między marką a klientem. To również niezwykle skuteczne narzędzie do przekazywania treści i budowania lojalności. Naszą główną misją jest wspieranie marek poprzez realizację zintegrowanych kampanii oraz budowaniu zaangażowanej społeczności. Korzystamy z wielu narzędzi do kreowania pozytywnego doświadczenia odbiorców.

Na czym opierają się nasze działania?

Tworzenie treści

Tworzenie odpowiednich treści skierowanych do konkretnej grupy odbiorców. Kreowanie historii oraz tekstów promocyjnych.

Interakcja z klientami

Social media zmieniły relację firma-klient. Do tej pory kontakt z klientem o każdej porze odbywa się w czasie rzeczywistym - niezależnie od miejsca.

Monitoring

Prowadzimy stałą obserwację mediów społecznościowych, analizujemy procesy i trendy w Internecie. Mamy wiedzę i nie zawahamy się jej użyć!

Kreowanie lidera

Kreowanie wizerunku eksperta przy pomocy mediów społecznościowych. Współpracujemy ze specjalistami z obszaru firmy i dzięki temu tworzymy spójny przekaz.

Trendsetting

Popularyzujemy idee oraz zagadnienia ważne z punktu widzenia firmy i docieramy z przekazem do ściśle sprecyzowanej grupy klientów, którzy również się z nimi utożsamiają.

Tworzenie społeczności

Wykorzystujemy wiedzę o zachowaniach internautów, aby jak najlepiej dotrzeć do interesującej nas grupy docelowej, która realnie jest zainteresowana ofertą klienta.