Najdoskonalsze produkty są dziełem zespołu ludzi.

Steve Jobs

Zjedź niżej

Kim jesteśmy?

 

a

Jesteśmy grupą ludzi zafascynowanych internetem. Zdajemy sobie sprawę, że nie służy on jedynie celom rozrywkowym oraz szybkiemu przepływowi informacji, ale również stanowi niezwykle ważne miejsce dla rozwoju biznesu. W obecnych czasach posiadanie strony internetowej jest rzeczą niemal obowiązkową. Jest to swoista wizytówka firmy, która bezsprzecznie wpływa na jej wizerunek.

Każdego dnia dążymy do osiągnięcia założonych celów, wspierając się wzajemnie swoim doświadczeniem. Nasze nietuzinkowe podejście do rozwiązywania problemów sprawia, że nie jest to dla nas jedynie praca, lecz również ciekawe doświadczenie, które sprawia nam wiele radości. Uważamy, że nic nie czyni pracy równie skuteczną jak zespołowa burza mózgów.

Praca jest dla nas integralną częścią życia, niezbędnym czynnikiem do normalnego funkcjonowania w nie mniejszym stopniu niż tlen. To właśnie czerpanie przyjemności z wykonywanych obowiązków jest gwarancją najlepszych efektów pracy. Zaangażowanie w projekty, wieloletnie doświadczenie oraz ciągła nauka i systematyczne nabywanie umiejętności w formie szkoleń, gwarantują naszym kontrahentom najwyższy poziom świadczonych usług.

Oprócz projektowania stron zajmujemy się również pozycjonowaniem organicznym, kampaniami AdWords oraz Social Media. Specjalizujemy się również w kompleksowym kreowaniem marek za pomocą wszelkich dostępnych narzędzi marketingu internetowego. Tworzymy, wdrażamy i modyfikujemy strategie w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom osiągnięcie pożądanych celów. Uwielbiamy ambitne wyzwania, dlatego jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających przedsiębiorców. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Znajdziesz mnie na:

Social Media0

SEM0

SEO0

TOMEK/ CEO

Prawdopodobnie najlepiej wykształcony pod kątem marketingu internetowego absolwent filologii polskiej. Jako zapalony strateg i analityk specjalizuje się w optymalizacji prowadzonych działań, starając się zapewnić swoim klientom uzyskanie jak najlepszych wyników przy jak najmniejszym zaangażowaniu finansowym. Oprócz zagadnień związanych z SEO i zapewnianiu sprawnego funkcjonowania firmy zajmuje się również tworzeniem skutecznych kampanii Adwords. Ambitny i bezkompromisowy, zagorzały orędownik pragmatyzmu. Tematyka marketingu internetowego do tej pory zabrała mu dekadę życia.

KAMIL/ Specjalista SEM i SEO

Człowiek do zadań niemożliwych. Potrafi wyjść zwycięsko nawet ze starcia z samym Google. Prawdziwy wirtuoz optymalizacji serwisów. Może poszczycić się nie tylko znajomością innowacyjnych technik i narzędzi z zakresu SEO i e-marketingu, ale także umiejętnością ich efektywnego wykorzystania w praktyce. Większość swojej pracy wykonuje ręcznie, z iście benedyktyńskim zacięciem. Reszta członków zespołu podejrzewa, że gdyby urodził się kilka stuleci wcześniej byłbym jednym z pierwszym żądających stosu dla Gutenberga. Odczuwa głęboką awersję do automatów, dlatego programów oferujących automatyzację działań używa tylko w zakresie analityki i przygotowywania optymalizacji.

Znajdziesz mnie na:

SEM0

SEO0

Optymalizacja0

Znajdziesz mnie na:

SEM0

SEO0

Social Media0

DAMIAN/ Specjalista Social Media i SEO

Trzeci i najmłodszy członek zespołu. Gdyby założył koszulę w kratę mógłby zostać drwalem, jednak zdecydowanie bardziej od tworzenia zaplecza dla przemysłu papierniczego kręci go budowanie zaplecza pozycjonerskiego. Ma największe doświadczenie w kontaktach ze światem zewnętrznym, dlatego jego drugą specjalizacją w firmie stały się media społecznościowe. Stała obecność na Twitterze jest mu równie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania jak dostęp do powietrza i pożywienie. W zespole, jako niekwestionowany ekspert od portali społecznościowych i komunikacji, sprawuje pieczę nad sprawnym, niezakłóconym przebiegiem kampanii prowadzonych w obrębie Social Media.
team_image
Web Designer - współpraca

Natalia

Wschodząca gwiazda fotografii i kreatywnych filmów reklamowych. Artystyczna dusza, potrafi dostrzec i wydobyć piękno nawet z Quasimodo. Pasjonatka narzędzi Adobe, dzięki którym czaruje obrazem, filmem i świetnie skomponowanymi grafikami.

team_image
Web Developer - współpraca

Łukasz

Członek zespołu od zadań specjalnych. Z ogromną pasją tworzy rzeczy wyjątkowe. Jako Web developer błyszczy niczym prawdziwa gwiazda! Pisanie kodu jest dla niego tak samo pasjonujące jak sporty ekstremalne, którym się oddaje w wolnej chwili.

team_image
HR Manager

Pani Zosia

Twarz kampanii wizerunkowej Agencji. Chodzący ideał, zawstydziła samego Chucka Norrisa, gdy przeczytała cały internet. Tak naprawdę nie istnieje, bo to zdjęcie ze Stocka 😉 ale jest na tyle inspirująca, że wywalczyła miejsce w teamie.

team_image
Otwarty umysł 😉

Może to Ty!

Jeżeli uważasz, że możesz wnieść coś niezwykłego do naszego zgranego zespołu i masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingu internetowego, koniecznie skorzystaj z formularza w zakładce kontakt i wyślij nam czym prędzej swoje cv.

Specjalista SEO Bydgoszcz